İşte Forumatematik.Com!

Birçok öğretmen, öğrenci ve matematik tutkunu için kendi deneyimlerini paylaşmak, öğrenmek ve öğretmek amacıyla bir araya gelmek son derece değerlidir. İşte tam da bu amaçla, Forumatematik.com matematik severlerin buluşma noktası haline gelmeyi amaçlamaktadır.

  • Forumatematik.Com bir yeni nesil matematik forumudur. Kolay kullanımı, sade ara yüzü ile popüler sosyal medya platformlarını aratmamaktadır.

  • Forumumuz dijital içerik üreten öğretmenlerimiz için ürettikleri testler, denemeler, çalışma kağıtları, yazılı sınavlar gibi dokümanları paylaşabileceği bir platformdur.

  • Forumumuz okula yardımcı ve sınavlara hazırlık amacıyla yardımcı kaynak kitap yazan öğretmenlerimizin kitaplarını tanıtabileceği, öğrencilerin ve velilerin yeni çıkan çıkan kitaplar/yayınlar hakkında bilgi alabileceği bir bilgi kaynağıdır.

  • Forumumuz veliler ve öğrenciler için ücretsiz içeriklere erişebileceği, soru sorarak deneyimli öğretmenlerle fikir alış verişi yapabileceği bir soru-cevap platformudur.

Formumuz kar amacı gütmeyen bir platformdur. İçeriklerinizin daha çok kişiye ulaşması için forumumuzda paylaşmaktan çekinmeyin.

Forumlarımıza aktif olarak katılmak isteyen öğretmenlerimize moderatörlük yetkisi verilecektir. Moderatör olmak için lütfen info@forumatematik.com adresinden bize yazın.

Forumlarımızdan daha etkin bir şekilde faydalanmak için üye olun. Üye olmak için sağ üst köşedeki Kayıt Ol butonuna tıklayın.

Kayıtlı üyelerimiz içerik paylaşabilir, soru sorabilir, sorulara cevap verebilir, konulara yorum yapabilir, konulara ifade bırakabilir, diğer kullanıcıları takip edebilir ve yeni yayınlanan içeriklerle ilgili bildirim alabilir, beğendiği içerikleri yer imlerine ekleyebilir ve daha onlarca özelliğe sahip olabilir.

Matematik tutkunları için bir buluşma noktası olan Forumatematik.com’da sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Hadi aramıza katılın!
Bol ve keyifli paylaşımlar…

1 Beğeni